Cart

Taas on kätte jõudmas jõulud: aasta kingirohkeim aeg. Oled vahel mõelnud, kui palju üks jõulukink võib loodusressursse vajada ning mis on selle ökoloogiline jälg keskkonnale?

Soovid sel aastal teistmoodi rõõmu ja head teha, mitte ainult kingi saajale, vaid ka Eestimaa elurikkusele? Nimelt istutab Koosloodus juba tuleva aasta kevadel Eestimaa eri paikadesse tuhandeid laialehiseid puid, mis on erinevate annetajate poolt kingitud. Vaata lähemalt siit, kuidas ka ise teha ühe kingiga mitu heategu ning annetada Koosloodusele puude istutamiseks: https://koosloodus.ee/tooted/istik/.

Samuti aitab puude istutamine siduda süsihappegaasi ning seeläbi aeglustada kasvuhoonegaaside kontsentreerumist atmosfääris. Kõikidele annetajatele väljastame annetajale või kingi saajale tänutäheks e-tunnistuse.

Teine kingiidee on Kooslooduse poolt sinu nimel metsa paigaldatav pesakast. Nii pakud kodu ühele metsalinnu paarile ja tema järeltulijale. Tänaseks on Kooslooduse pesadest välja lennanud juba sadu linnupoegi ning järgmisel aastal ületame tuhande poja piiri. Oma pesakasti kingituse saad teha siin: https://koosloodus.ee/tooted/pesakast/ . Ka pesakastiga tuleb kaasa kena tunnistus.

Koosloodus on asutatud eesmärgiga kaitsta ja hoida Eesti loodust. Uuri täpsemalt: https://koosloodus.ee/meist/


Avatar

Martin Tikk

Roheline loodusturismi tudeng, kes mõistab looduse keelt. EMÜ Põllumajandus- ja keskkonnainstituudi teadusnõukogu ja Eesti Üliõpilaskondade Liidu volikogu liige.

0 kommentaari

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga