Cart

Koosloodus vajab sinu abi, et teha heategusid Eesti loodusele. Loodame sinu abile, et jõuda oma sõnumi ja tegudega rohkemate inimesteni. Otsime abilisi annetusi koguma, puid istutama, pesakaste paigaldama, Koosloodust turundama ja põnevat sisu tootma. Oleme tänulikud ka inimestele, kes leiavad koostööks vaid paar tundi kuus. Tule ja hakka meie vabatahtlikuks!

Meie tegevused saavad teoks just tänu vabatahtlikele. Need on täiesti tavalised inimesed, kel soov midagi looduse ja kliima heaks ära teha. Ka sina võid olla üks nendest. Tule punti ja tee head, lüües kaasa meie Eesti looduse alastes praktilistes tegevustes. Täida siin lehel olev vorm ja anna endast teada. Nüüd lähemalt, mis valdkondades saad kaasa lüüa.

Turundus, kommunikatsioon, sisu tootmine. Koosloodus on seda edukam, mida suurema hulga inimesteni oma sõnumitega jõuame. Seetõttu on looduse ja keskkonna alase sisu tootmine ja levitamine üks Kooslooduse edu aluseid. Siin saavad aidata turunduse ja kommunikatsiooni kogemustega inimesed, aga ka igaüks, kellele meeldib loodusest ja selle elurikkusest kirjutada või huvitavat sisu toota. Oled see äkki sina?

Annetuste kogumine. Sama tähtis on annetuste ja raha kogumine, sest just see aitab ellu viia meie praktilised loodushoiu projektid, nagu puude istutamine ja pesakastide paigaldamine. Koosloodus saab annetuskastidega kohal olla erinevatel üritustel. Samuti on kasuks otsesuhtlus võimalike annetajatega. Vaja on vaid tahtmist ja pealehakkamist – eelnev kogemus pole vajalik. Pane end kirja siin.

Puude istutamine ja pesakastide paigaldamine. Praktilise poole pealt teeme hooajalisi töid, nagu puude istutamine, pesakastide paigaldamine ning metsaalade hooldus. Tähtsam kui eelnevad kogemused on soov looduses viibida ja veidi vaba aega. Löö kaasa!

Pakume võimalust olla osa toredast seltskonnast, tänu kellele saavad ära tehtud mitmed praktilised teod Eesti looduse heaks. Lisaks saad uusi kogemusi ja õpid juurde, kuidas selliseid kogukonnaprojekte edukalt ellu viia.

Tule ja toeta Eesti loodust! Täida vorm vabatahtliku huvist ja võtame sinuga lähiajal ühendust.


Jüri Kaljundi

Loodusesõber, kes tahab Eesti metsad sama uhkelt kasvama panna kui oma iduettevõtted. Garage48 Sihtasutuse ja CV-Online asutaja ja sariettevõtja.

0 Comments

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga