Cart

Colgate tõi turule Smile for Good hambapasta, millel on esmaskordselt kõik koostisosad ja nende eesmärk juba pakendi esiküljel välja toodud. Pasta on pakendatud Colgate’i esimesse omataolisse taaskasutatavasse tuubi, mille tehnoloogiat jagab ettevõte ka konkurentidega.

Hambapastade koostisosad ja nende vajalikkus tekitavad sageli palju segadust. 2018. aastal tehtud Eesti elanike keskkonnateadlikkuse uuringu põhjal kasutab 42% inimestest keskkonnaalast teavet igapäeva eluga seonduvalt. Smile for Good hambapasta on eeskujuks teistele tootjatele, sest toob iga koostisosa eesmärgi lihtsasti ja arusaadaval viisil välja.

99,7% pasta koostisosadest on naturaalsed ja valitud väga läbimõeldult, et pasta täidaks kindlaid eesmärke. Hetkel on olemas kaks hambapastat– Smile for Good Protection ja Smile for Good Whitening. Viimane sisaldab söögisoodat, mis aitab hambaid valgendada

Hambapasta ei sisalda sulfaati SLS (ladina k. Sodium lauryl sulfate), titaandioksiidi (TiO2) või sahhariini, mis kõik on tuntud tervist kahjustavate koostisosadena kosmeetika toodetes. Tootel on EcoCert ning ka rahvusvaheliste organisatsioonide nagu Vegan Ühendus (Vegan Society) ja Metsakorraldusnõukogu (FSC) sertifikaat. Nende omamine tähendab, et toode on vastutustundlikult valmistatud ja enamus koostisosi on saadud looduslikest allikatest.

Esimene taaskasutatav tuub maailmas

Pea kaks kolmandikku inimestest ei tea, et hambapastatuub ei ole taaskasutatav. Enamus tänapäeva pastatuubidest on tehtud plastiklaminaadi (erinevate plastikute segu) plaatidest, mis on laotud ümber õhukese alumiiniumikihi. Materjalide segu teeb pakendi taaskasutamise traditsioonilisel meetodil võimatuks. Uuel tehnoloogial põhinev tuub teeb selle võimalikuks, kasutades suure tihedusega polüetüleeni ja plastikut, mida kasutatakse ka näiteks piimakannude ja teiste plastikpudelite valmistamisel ning mida juba taaskasutatakse.

Colgate´i eesmärk on 2025. aastaks luua sajaprotsendiliselt taaskasutatavad pakendid. Colgate Charcoal Bamboo hambaharja ja Smile for Good hambapasta abil aitab ettevõte inimestel igapäevaelus lihtsalt väikseid jätkusuutlikke muudatusi teha. Ainuüksi hambapasta näol toodetakse üle maailma umbes 20 miljardit tuubi. Seetõttu jagab Colgate uuenduslikku tehnoloogiat ka konkurentidega, et muuta üks levinuim plastikuvorm taaskasutatavaks.

Colgate Smile for Good hambapasta maksab 3,99 ning on saadaval Selver ja COOP jaeketis.

Colgate-Palmolive ettevõttest:

Colgate-Palmolive on juhtiv ülemaailmne tarbijakaupu tootev ettevõte, mis keskendub suuhügieenile, isiklikule hügieenile, majapidamistarvetele ja lemmikloomade toidule. Tänu toodetele, mida müüakse enam kui 200 riigis ja regioonis ning enam kui 34 000 töötaja abil, on Colgate enim tuntud majapidamisbrändide poolest nagu Colgate, Palmolive, elmex, Tom’s of Maine, Sorriso, Speed Stick, Lady Speed Stick, Softsoap, Irish Spring, Protex, Sanex, Filorga, eltaMD, PCA Skin, Ajax, Axion, Fabuloso, Soupline and Suavitel ja ka Hill’s Science Diet ja Hill’s Prescription Diet. Ettevõtet on tunnustatud ka oma keskkonna jätkusuutlikkust ja ühiskonna heaolu väärtustava juhtimispoliitika ja uuenduslikkuse eest. Nende seas õnnestumised veesäästmises, jäätmete vähendamises, taaskasutamise õhutamises ja laste suuhügieeni edendamises läbi Bright Smiles, Bright Futures programmi. Alates 1991. aastast on programmiga jõutud enam kui ühe miljardi lapseni. Rohkem informatsiooni Colgate rahvusvahelisest ärist ja ettevõtte parema tuleviku eesmärkide kohta leiad siit http://www.colgatepalmolive.com.

Tooteinfo:
Smile For Good Protection
Vesi – segab koostisosad kokku
Fluoriid – kaitseb hambaaukude eest
Ränidioksiid – puhastab & paneb hambad läikima
Glütseriin – hoiab pasta niisutatuna
Ksülitool & Aroom – annab pastale värske aroomi & hea maitse
Tsellulooskumm – annab õige tekstuuri
Laurüülglükosiid & Dinaatriumkoksüülglutamaat – tekitab vahtu, et hambaid kõikjalt puhastada

Smile For Good Whitening
Vesi – segab koostisosad kokku
Fluoriid – kaitseb hambaaukude eest
Ränidioksiid – puhastab & paneb hambad läikima
Glütseriin – hoiab pasta niisutatuna
Ksülitool & Aroom – annab pastale värske aroomi & hea maitse
Tsellulooskumm – annab õige tekstuuri
Laurüülglükosiid & Dinaatriumkoksüülglutamaat – tekitab vahtu, et hambaid kõikjalt puhastada
Söögisooda – tuntud kui efektiivse hammaste valgendajana